Sztuka bliżej nas


Mając na uwadzę zbliżające się wakacje stworzyliśmy program teatralno-integracyjny przeznaczony dla dzieci i rodzin. W dniu, 05.06.2023 r., rozpoczeła się realizacja zadania publicznego pt. "Sztuka bliżej nas". W ramach zadania, zorganizujemy dzieciom w wieku 6-12 lat, z dzielnicy Kurdwanów, czas wolny podczas wakacji w mieście, w okresie od 03.07.2023 r. do 27.08.2023 r. 

Od 05.06.2023 r. do końca czerwca, będzie trwał nabór uczestników.  Zapisy drogą mailową, telefoniczną lub w sekretariacie Domu Kultury SM „Kurdwanów Nowy”.  

Warsztaty teatralne nie tylko wzbogacą wiedzę najmłodszych na temat teatru ale pomogą wzmocnić pewność siebie, współpracę i naukę komunikacji w grupie rówieśniczej.

Animacje rodzinne to świetna zabawa dla całej rodziny, a dodatkowo okazja do lepszego poznania społeczności lokalnej, w której na co dzień żyjemy. W ramach każdej animacji odbędą się konkursy drużynowe dla całych rodzin, dzięki którym zaangażujemy członków rodzin do wspólnego i aktywnego spędzania czasu. Konkursy odbędą się także w grupach mieszanych np. sąsiedzkich, wpłynie to korzystnie na budowanie dobrych relacji wśród społeczności lokalnej.

Warto spędzić czas aktywnie, zapraszamy wszystkich mieszkańców Osiedla Kurdwanów! 

Zadanie publiczne, finansowane ze środków Miasta Krakowa.  

Sztuka bliżej nas 
Zadanie publiczne, dobiegło końca. 

Dzieci podczas warsztatów teatralnych, zapoznały się z tajnikami tworzenia przedstawień, poznały ćwiczenia wokalne, oddechowe, poprawiające dykcję i świadomość ciała. 
Wcielając się w przeróżne postacie, tworząc własne improwizacje, miały szansę rozwinąć swoją wyobraźnie i kreatywność.

W trakcie animacji, też nie nudziliśmy się. Dzieci wraz z ulubionymi postaciami, brały udział w konkursach sportowych, rozmaitych grach i zabawach. 

Było pełno pozytywnej energii i oczywiście uśmiechu!
Szukaj